-
Leszno Sikorskieg - 2-pokojowe UMEBLOWANE
wielkopolskie, Leszno
REZERWACJA! Na sprzedaż jasne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na IV piętrze w bloku z cegły przy ul. Sikorskiego w Lesznie. Mieszkanie ma ekspozycję południową, dzięki czemu jest ciepłe i doskonale doświetlone przez cały dzień. Dodatkowym atutem jest balkon. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 37 m²...
Powierzchnia 37 m2 Cena za m2 7 270 PLN Cena 269 000 PLN -
Leszno Dąbrowskiego 2-poziomowe na sprzedaż
wielkopolskie, Leszno
Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 62,86 m², położone w samym centrum Leszna, przy ul. Dąbrowskiego doskonała lokalizacja w pobliżu sklepów, szkół, komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury miasta. Rozkład pomieszczeń: I poziom: salon z aneksem kuchennym łazienka z kabiną prysznicową korytarz II poziom: dwie...
Powierzchnia 62,86 m2 Cena za m2 6 284 PLN Cena 405 000 PLN 395 000 PLN -
Świeciechowa Warzywna mieszkanie z garażem
wielkopolskie, leszczyński, Święciechowa
Święciechowa ul. Warzywna - Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, garażem i windą | Wysoki standard | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,75 m², zlokalizowane na II piętrze nowoczesnego budynku z windą. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, dbałością...
Powierzchnia 50,75 m2 Cena za m2 8 966 PLN Cena 475 000 PLN 455 000 PLN -
REZERWACJA Rydzyna - kawalerka na sprzedaż!
wielkopolskie, leszczyński, Rydzyna
REZERWACJA Oferujemy na sprzedaż urokliwe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28 m², położone na I piętrze w bloku w samym sercu Rydzyny, w pobliżu Rynku. Mieszkanie składa się z:przytulnego pokoju, osobnej kuchni, przedpokoju, łazienki, piwnicy. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD, gotowe do zamieszkania....
Powierzchnia 28 m2 Cena za m2 6 143 PLN Cena 172 000 PLN -
Święciechowa - KOMFORTOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM!
wielkopolskie, leszczyński, Święciechowa
APARTAMENT DLA WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW Z PIĘKNYM TARASEM I OGRODEM Marzysz o przestronnym, nowoczesnym apartamencie z tarasem i prywatnym ogrodem? Ta oferta jest stworzona z myślą o Tobie! Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 40 m², położony na parterze, z przepięknym tarasem i ogrodem, który zapewni Ci komfort i spokój....
Powierzchnia 40 m2 Cena za m2 12 175 PLN Cena 487 000 PLN
Wyniki wyszukiwania: 17